Hydralife

Hydrafacial

Hydrafacial el değmeden uzman eller tarafından yapılan klinik bir cilt temizleme bakımıdır.Cihazımız yardımıyla temizleme, soyma,yenileme,nemlendirme,antioksidan koruma ve anti aging onarım akne tedavisi işlemlerinin kombinasyonu ilk kez birarada yapılıyor.

Her cilt tipine uygun olan Hydrafacial sadece bir temizleme işlemi değil ayrıca cilt kırışıkları,cilt lekeleri, cildin sıkılaşması, geniş gözenekler ve akne tedavisinde de gözle görülür sonuçlar yaratıyor.Bu tedavide amacımız deneyimli uzmanlarımız yardımıyla cilde kontrollü bir şekilde tahribat verip cildin kendini onarma mekanizmasını yeniden uyandırmak ve uzmanlarımız tarafından hazırlanan evde devam programlarıyla sağlıklı ve genç bir cilde sahip olmanızı sağlamak..

4 aşamadan oluşan Hydrafacial bakımı, cilt yapınıza uygun solüsyonların içerdiği Vitaminler anti aging serumlar ve asitlerin aynı anda cildinize nüfus etmesine yardımcı olur. Tedavi amaçlı uygulamalarda, birer haftalık aralıklarla 4 ile 6 seanslık bir kür uygulanır. Kozmetik amaçlı uygulamalarda ise ideal görünümün korunabilmesi için ayda bir tekrarlanması önerilir. Her mevsim ve her yaştan kadın ve erkeklere güvenle uygulanan hydrafacial işlemi ile cildiniz ilk seanstan itibaren daha ışıltılı daha pürüzsüz ve daha genç bir görünüme kavuşur.